Rekomendacje

Rekomendacje

Paulina Jędrasik – magister filologii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Zdała egzaminy British Council – FCE, CAE na najwyższe oceny A oraz B.

W ciągu czterech lat nauki języka w Centrum Nauczania Języka Angielskiego ”PROGRESS” miałam możliwość pogłębiania swojej wiedzy i umiejętności pod okiem nie tylko polskich, ale również zagranicznych lektorów. Wspominam przede wszystkim miłą atmosferę, jaka panowała na zajęciach, oraz dobry i swobodny kontakt z nauczycielami. Jestem przekonana, że to właśnie dzięki wyborowi tej szkoły udało mi się zdać dwa ważne egzaminy: FCE na ocenę A CAE na ocenę B.

Szczerze polecam Progress
Paulina Jędrasik

Barbara Lasota – skończyła studia psychologii na Uniwersytecie w Cambridge.
Naukę języka angielskiego w szkole PROGRESS rozpoczęłam w wieku 7 lat. Lekcje z Panem Wojtkiem nadal bardzo miło wspominam. Uważam, ze Pan Wojtek ma wspaniale podejście do dzieci, zawsze potrafił zmotywować naszą grupę do nauki, angażując nas w różne gry i zabawy. Do matury przygotowywałam się wyłącznie w szkole PROGRESS, gdyż nie miałam języka angielskiego w ogólniaku. Nie miałam żadnych wątpliwości, że zostanę przygotowana do egzaminów, które zdałam na 5. Gdy pojechałam do Anglii, z łatwością komunikowałam się ze wszystkimi, co dało mi dużo odwagi i pewności siebie. Szybko zawierałam nowe znajomości, a mój angielski polepszał się z tygodnia na tydzień. Obecnie skończyłam studia psychologii na Uniwersytecie w Cambridge. Swój sukces zawdzięczam w dużej mierze szkole PROGRESS, gdyż właśnie tam zaczęła się moja przygoda z językiem angielskim. Uważam, ze bez względu na wiek i motyw nauki angielskiego, program nauczania zostanie przygotowany w sposób, który usatysfakcjonuje każdego.

dlatego właśnie polecam tę Szkołę!
Barbara Lasota